Centrum.cz Atlas.cz RSS export
Otázka
9
Odpovědí

proč se neřadí písničky dle alb

Chtěl jsem si nahrát hudební CD která mám v Macu na flash disk, abych mohl přehrávat v autě. Pokud to tam nahraji, tak se mi to nahraje po jednotlivých písničkách. Potom tedy když si chci vybrat píseň tak ji mám v hromadě mp3 souborů. Jinak když hraji v autě přes bluetooth z iphone tak to na obrazovce auta vidím pěkně po albech. To prostě nechápu.

Nepřihlášený
před 125 dny

Odpovědi

A mas ty skladby radne a spravne otagovane ? radne otagovana pisenicka v jakemkoliv formatu je priklad Gamma Ray – Avalon, nikoliv Gamma Ray – Avalon-1, ci track-01.mp3 a jine nesmyslne tagy. Cislo tracku tedy track list se taguje do tracklistu nikoliv do nazvu skladby, tak samo nazev alba. viz obrazek https://prnt.sc/i3tynx

Pokud mas vse radne otagovano musi se to i ve slozce usporadat dle nazvu, data, alba etc staci si jen pravym tlacitkem nastavit serazeni ve slozce podle Alba pro tebe nejvhodnejsi varianta viz zde https://www.docdroid.net/…dle-alba.pdf

před 124 dny

Hmm. Na tohle jsem asi jelito. Zatím jsem to neměl komplikované. Dal jsem do Macu CD , dal jsem uložit do knihovny (nebo tak nějak), ono se to nějak uložilo a hotovo. V iTunes vidím alba, písně, pěkný přehled.
Tak jsem si naivně myslel, že to takhle nějak proběhne z Macu na flashku, ale ne – jak jsem psal – velká hromada písní bez ladu a skladu, no a řadit to jde různě, podle data, velikosti a já nevím čeho ještě, ale dle alb ani náhodou. Budu muset najít asi někoho, kdo na to fyzicky položí ruce.

před 124 dny

Tak to zkus u nekoho kdo ma Windows, pripoj tu flashku s tim obsahem a serad to podle Alba, je zvlastni ze tu funkci nema MAC pritom to je uplna prkotina :) Muzes nekam hodit na net jednu pisnicku at si ji stahnu a podivam se na to jak to je otagovane ?

před 124 dny

Tak na net hodit písničku nedokážu, jsem celkem ITlempl, nevím kam to na net pověsit. Dokážu tak maximálně soubor (píseň) poslat, je-li kam.
Vrazil jsem flešku do PS v kanclu (tady jsou asi W10) a pytel souborů se zobrazuje stejně a dám-li seřadit, tak volba dle alba jaksi není.
Tak budu muset zkusit vrazit CD do mechaniky v kanclu a zkusit to uložit tady.
Kdoví jak jsem to do toho Macu uložil. Zobrazuje se mi to takto

před 124 dny

No tak pokud ta volba seradit dle alba neni tak nemas otagovane mp3 soubory. Jedine co muzes udelat je ze na flashku ulozis kompletni slozky ne samostatne soubory, teda pokud mas ty mp3jky ve slozkach jako treba Album 1, Album 2 etc. pak ti to bude hrat podle alba :)

Jo neni nad to mit poradek v hudebni sbirce .)

před 124 dny

A hodit pisnicku muzes treba na Ulozto nebo mi to muzes poslat na mejl pimmel@hrcprc.net

před 124 dny

Tak si sám tie TAGy uprav. https://itunes.apple.com/…/id984278082?… – pekne zadáš to čo potrebuješ: názov skladby, album, rok, interpréta… A keď už budú TAGy v poriadku, tak bude fungovať i výber podľa skladby, albumu, interpréta…

Nepřihlášený
před 123 dny

Ahaaaaa, tak dík, ponořím se do toho, tak snad to vybojuji.

před 122 dny

reklama